Zarząd Spółki ARTMEDIK we współpracy z Zakładem Medycyny Katastrof i Pomocy Doraźnej, zorganizował 2-dniowe szkolenie dla Pracowników Szpitalnego Oddziału Ratunkowego Szpitala Kieleckiego Św. Aleksandra. Tematem szkolenia było:
"Zarządzanie leczeniem w Oddziale Ratunkowym z uwzględnieniem zdarzeń masowych".

O tym jak ważne jest mleko matki, jakie ma właściwości i jak może pomóc wcześniakom opowiedział w Radiu Kielce Dyrektor Działu Badawczo - Rozwojowego ARTMEDIK, P. Łukasz Zieliński.
Zapraszamy na relację.

Przypominamy, że od połowy lutego w Szpitalu Kieleckim św. Aleksandra obowiązuje całkowity zakaz odwiedzin na oddziale ginekologiczno-położniczym i neonatologii. Spowodowane jest to panującym w województwie świętokrzyskim wirusem grypy, a decyzja podyktowana dobrem naszych Pacjentów. Obawiamy się o zdrowie zarówno nowo narodzonych Dzieci, kobiet w ciąży, jaki i personelu medycznego.
Zakaz odwiedzin obowiązuje do odwołania.

Do dnia 30 kwietnia każdy z nas ma obowiązek rozliczyć się z Urzędem Skarbowym. Wypełniając deklarację podatkową (PIT) mamy możliwość przekazania 1% swojego podatku

7 grudnia 2017 (czwartek) o godzinie 6:30 (rano) będziemy przeżywać dziękczynną Eucharystię za 150 lat istnienia Kaplicy pod wezwaniem Matki Boskiej Niepokalanie Poczętej w Szpitalu Kieleckim św. Aleksandra

Szpital Kielecki zrobił kolejny krok na drodze do zapewnienia pacjentom jeszcze pełniejszej opieki medycznej. W połowie maja 2017 roku w ramach procedur Oddziału Chorób Wewnętrznych wyodrębniono Pododdział Neurologiczny, tak potrzebny zwłaszcza jako zabezpieczenie pracy Szpitalnego Oddziału Ratunkowego.

Szpital Kielecki św. Aleksandra sp. z o.o.

41-34-17-800        Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.      25-316 Kielce, ul. Kościuszki 25

design:     pawelkrol.it