PRZEKAŻ 1% PODATKU ORAZ DOŁÓŻ CEGIEŁKĘ DO REALIZACJI WIELKIEGO DZIEŁA.

Do dnia 30 kwietnia każdy z nas ma obowiązek rozliczyć się z Urzędem Skarbowym. Wypełniając deklarację podatkową (PIT) mamy możliwość przekazania 1% swojego podatku

na rzecz wybranej przez nas inicjatywy czy organizacji.

Zwracamy się z prośbą o wsparcie inicjatywy Laboratorium Inżynierii Komórkowej ARTMEDIK Sp. z o.o. Cel jest szczytny, ponieważ dotyczy tych najmniejszych i najbardziej bezbronnych pacjentów czyli WCZEŚNIAKÓW.

Przekazując 1% swojego podatku wspieracie Państwo badania prowadzone przez nasz zespół badawczy oraz pokazujecie, że nie jest Wam obojętny los wcześniaków. Przyłączcie się do walki o równe szanse na zdrowy rozwój każdego dziecka, także tego urodzonego przed terminem.

Szpital Kielecki św. Aleksandra sp. z o.o.

41-34-17-800        Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.      25-316 Kielce, ul. Kościuszki 25

design:     pawelkrol.it